Co nasi Klienci mówią o nas

Doceniamy zaufanie i uznanie naszych Klientów. Zależy nam na tym, aby pomóc im w opracowaniu i wdrożeniu standardów wizualnych, aby mogli osiągać swoje cele biznesowe.

W 2020 roku uruchomiliśmy nasz nowy certyfikowany program samochodów używanych Hyundai Promise w Europie i opracowaliśmy w tym celu zupełnie nową gamę materiałów POS. Wybraliśmy firmę CSP Automotive ze względu na ich reaktywność i wysoką jakość produktów. Wspierali nas z dużym zaangażowaniem w fazie rozwoju i wdrożeniu marki na 11 rynków.

Pomimo wszystkich ograniczeń spowodowanych Covid i działań typu start/stop, firma CSP dostarczyła materiały do ponad 800 dealerów w ciągu 6 miesięcy. Ich produkty są bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę. Szczególnie doceniamy ich wsparcie, zaangażowanie w przygotowanie najlepszych rozwiązań oraz niezawodne wdrożenie, pomimo wyzwań związanych z Covid. Zdecydowanie polecamy firmę CSP Automotive jako czołowego Partnera.

Olivier Ferry,
Dyrektor ds. Sprzedaży Korporacyjnej i Marketingu w Europie, Hyundai Motor Europe GmbH

Toyota Motor Europe rozpoczęła współpracę z Exacto Group w 2020 roku w celu wprowadzenia na rynek nowej marki samochodów używanych Toyota Approved Used. Profesjonalizm i przejrzysta komunikacja przekonały nas do rozpoczęcia współpracy.

Nasze NMSC w całej Europie są zadowolone z usług i proaktywnego podejścia, jakie otrzymują od Exacto Group. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego partnerstwa i nie możemy się doczekać wspólnego rozwijania możliwości biznesowych w przyszłości.

Kris Peeters, Sven Leynen, Toyota Motor Europe

Kia współpracowała z Exacto Group przy kilku projektach, ostatnio opracowując materiały dla wytycznych Fleet and Used Car Guideline dla naszych europejskich partnerów. Exacto dostarczyło koncepcje materiałów POS, które wspierają naszą strategię sprzedaży i prezentację marki. Mamy wrażenie, że Exacto działa jak część naszego zespołu, pomagając nam wdrażać programy sprzedaży poprzez tworzenie wytycznych i dystrybucję materiałów marketingowych w naszej sieci. Szukają skutecznych rozwiązań, poświęcają czas na zrozumienie tego, co jest dla nas ważne i dodają wartość do naszego biznesu. Gorąco polecamy współpracę z nimi.

Jeronimo Saiz,
Fleet Sales & Business Manager, Kia Europe GmbH

Firma Exacto Group realizuje podjęte projekty (zakresie produkcji materiałów POS do salonów dealerskich, ich logistyki i rozwiązań online) z pełnym zaangażowaniem.

Od momentu nawiązania współpracy wszystkie realizacje przebiegały sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie spełniają nasze oczekiwania.

Postrzegamy Exacto Group jako doświadczonego i pro klienckiego partnera otwartego na pełne wsparcie w zakresie rozwiązań dedykowanych wyposażeniu salonów dealerskich.

Diana Ostaszewska,
Departament Marketingu i Brand Managementu Volkswagen Financial Services Polska

Współpraca z firmą CSP Automotive przebiega w sposób profesjonalny oraz należy ją oceniać wyłącznie pozytywnie. Produkty dostarczane przez CSP są najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest opinia nie tylko pracowników Hyundai Motor Poland, ale także pracowników naszych punktów dealerskich. Kontakt z osobami dedykowanymi po stronie CSP zawsze był bardzo merytoryczny, a także cechował się życzliwością i pełnym zrozumieniem potrzeb Klienta.

Frima CSP Automotive wywiązała się wzorowo z każdego zleconego do tej pory zadania wykazując się rzetelnością, starannością, punktualnością oraz dużymi zasobami kreatywności.

W imieniu Hyundai Motor jak najbardziej rekomenduję podjęcie współpracy z firmą CSP Automotive.

Witold Skolasiński,
Zastępca Kierownika Sprzedaży Flotowej

Rzetelność, terminowość, uczciwość i zrozumienie potrzeb partnera w biznesie to kluczowe kwestie dla sukcesu jakiegokolwiek przedsięwzięcia.

Polecam serdecznie i życzę każdemu takiego partnera w biznesie!

Maciej Rajewski,
Kierownik Programu Ford Używane

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie!

Umów się na konsultacje i opowiedz nam więcej o swoich celach. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i pokażemy, jak współpracujemy z międzynarodowymi markami i importerami samochodów.

Umów konsultację