Jesteśmy ekspertami od marketingu wizualnego w branży automotive

Projektujemy i wdrażamy na wiele rynków jednocześnie, systemy oznakowania salonów samochodowych, samochodów nowych i używanych oraz nowoczesne, digitalowe rozwiązania.

CSP automotive - eksperci od marketingu

Marketing wizualny dla branży motoryzacyjnej

Tworzymy nowoczesne systemy oznakowania salonów samochodowych. Działamy kompleksowo – od koncepcji projektu po wdrożenie. Doradzamy strategie komunikacji omnichannel i budujemy świat doświadczeń Waszych Klientów. Skutecznie wspieramy działy sprzedaży marek samochodowych w ponad 30 krajach.

Teraz czekamy także na Ciebie.

Wizja CSP Automotive

Pomagamy wiodącym markom i dystrybutorom pojazdów realizować ich strategiczne cele biznesowe. Oferujemy unikatową w branży obsługę “end to end”. Wspieramy komunikację omnichannel i wzmacniamy wizerunek marki, dbamy o cały proces wdrożenia. Nasze działania możemy skalować na wiele rynków jednocześnie.

Jesteśmy europejskim liderem branży i zaufanym partnerem dla naszych Klientów.

Misja CSP Automotive

Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów w kreowaniu koncepcji wizualnej materiałów POS. Dostarczanie innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż i zapewniają spójność komunikacji marek samochodowych na szybko zmieniającym się rynku.

Obietnica CSP Automotive

koncepcje komunikacji wizualnej
Koncepcje komunikacji wizualnej
autorskie produkty CSP
Wysoka jakość i autorskie produkty
spójność komunikacji marki
Rozwiązania zgodne z corporate identity Klienta
kompleksowe i międzynarodowe wdrożenia
Kompleksowe międzynarodowe wdrożenia
obsluga w trybie hypercare
Obsługa w trybie hypercare
CSP to elastycznosc we wspolpracy
Elastyczność we współpracy
dedykowane narzędzia do obslugi
Dedykowane narzędzia
do obsługi online

Mamy 13 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu materiałów POS.

Nasze systemy marketingu wizualnego są już w ponad 30 krajach.

Obsłużyliśmy ponad 4000 dealerów samochodowych. Z wieloma z nich współpracujemy na stałe.

Współpracujemy z 100 centralami krajowych producentów, marek i importerów samochodowych.

Dostarczyliśmy już ponad 1 000 000 produktów POS dla branży automotive.

Nasi Klienci

W 2020 roku uruchomiliśmy nasz nowy certyfikowany program samochodów używanych Hyundai Promise w Europie i opracowaliśmy w tym celu zupełnie nową gamę materiałów POS. Wybraliśmy firmę CSP Automotive ze względu na ich reaktywność i wysoką jakość produktów. Wspierali nas z dużym zaangażowaniem w fazie rozwoju i wdrożeniu marki na 11 rynków.

Pomimo wszystkich ograniczeń spowodowanych Covid i działań typu start/stop, firma CSP dostarczyła materiały do ponad 800 dealerów w ciągu 6 miesięcy. Ich produkty są bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę. Szczególnie doceniamy ich wsparcie, zaangażowanie w przygotowanie najlepszych rozwiązań oraz niezawodne wdrożenie, pomimo wyzwań związanych z Covid. Zdecydowanie polecamy firmę CSP Automotive jako czołowego Partnera.

Olivier Ferry,
Dyrektor ds. Sprzedaży Korporacyjnej i Marketingu w Europie, Hyundai Motor Europe GmbH

Toyota Motor Europe rozpoczęła współpracę z Exacto Group w 2020 roku w celu wprowadzenia na rynek nowej marki samochodów używanych Toyota Approved Used. Profesjonalizm i przejrzysta komunikacja przekonały nas do rozpoczęcia współpracy.

Nasze NMSC w całej Europie są zadowolone z usług i proaktywnego podejścia, jakie otrzymują od Exacto Group. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego partnerstwa i nie możemy się doczekać wspólnego rozwijania możliwości biznesowych w przyszłości.

Kris Peeters, Sven Leynen
Toyota Motor Europe

Kia współpracowała z Exacto Group przy kilku projektach, ostatnio opracowując materiały dla wytycznych Fleet and Used Car Guideline dla naszych europejskich partnerów. Exacto dostarczyło koncepcje materiałów POS, które wspierają naszą strategię sprzedaży i prezentację marki. Mamy wrażenie, że Exacto działa jak część naszego zespołu, pomagając nam wdrażać programy sprzedaży poprzez tworzenie wytycznych i dystrybucję materiałów marketingowych w naszej sieci. Szukają skutecznych rozwiązań, poświęcają czas na zrozumienie tego, co jest dla nas ważne i dodają wartość do naszego biznesu. Gorąco polecamy współpracę z nimi.

Jeronimo Saiz
Fleet Sales & Business Manager

Firma Exacto Group realizuje podjęte projekty (zakresie produkcji materiałów POS do salonów dealerskich, ich logistyki i rozwiązań online) z pełnym zaangażowaniem.

Od momentu nawiązania współpracy wszystkie realizacje przebiegały sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie spełniają nasze oczekiwania.

Postrzegamy Exacto Group jako doświadczonego i pro klienckiego partnera otwartego na pełne wsparcie w zakresie rozwiązań dedykowanych wyposażeniu salonów dealerskich.

Diana Ostaszewska
Departament Marketingu i Brand Managementu Volkswagen Financial Services Polska

Współpraca z firmą CSP Automotive przebiega w sposób profesjonalny oraz należy ją oceniać wyłącznie pozytywnie. Produkty dostarczane przez CSP są najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest opinia nie tylko pracowników Hyundai Motor Poland, ale także pracowników naszych punktów dealerskich. Kontakt z osobami dedykowanymi po stronie CSP zawsze był bardzo merytoryczny, a także cechował się życzliwością i pełnym zrozumieniem potrzeb Klienta.

Frima CSP Automotive wywiązała się wzorowo z każdego zleconego do tej pory zadania wykazując się rzetelnością, starannością, punktualnością oraz dużymi zasobami kreatywności.

W imieniu Hyundai Motor jak najbardziej rekomenduję podjęcie współpracy z firmą CSP Automotive.

Witold Skolasiński,
Zastępca Kierownika Sprzedaży Flotowej

Rzetelność, terminowość, uczciwość i zrozumienie potrzeb partnera w biznesie to kluczowe kwestie dla sukcesu jakiegokolwiek przedsięwzięcia.

Polecam serdecznie i życzę każdemu takiego partnera w biznesie!

Maciej Rajewski
Kierownik Programu Ford Używane

Poznaj jakość CSP

Przemyślane rozwiązania, opracowane standardy i implementacja w makro skali.

CSP Automotive oznakowanie samochodów
Oznakowanie samochodów

Zapewnij kupującym dostęp do kluczowych informacji i zarządzaj ich uwagą.

POZNAJ OZNAKOWANIE SAMOCHODÓW
CSP Automotive oznakowanie salonów samochodowych
Oznakowanie salonów samochodowych

Zwiększ widoczność swojego salonu i nadaj mu nowoczesny wygląd.

POZNAJ OZNAKOWANIE SALONÓW
CSP Automotive oznakowanie digital
Oznakowanie Digital

Interaktywne, cyfrowe produkty. Nowy wymiar zaangażowania Klientów.

POZNAJ OZNAKOWANIE DIGITAL

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie!

Umów się na konsultacje i opowiedz nam więcej o swoich celach. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i pokażemy, jak współpracujemy z międzynarodowymi markami i importerami samochodów.

Umów konsultację