Autorskie koncepcje point-of-sale dla branży motoryzacyjnej

Ustanowienie standardów, produkcja materiałów oraz ich międzynarodowe wdrożenia.

CSP automotive

Poznaj nasze
koncepcje point-of-sale

Wyznaczamy standardy, produkujemy wysokiej jakości materiały POS, realizujemy ich międzynarodowe wdrożenia.

Opracowujemy kompleksowe koncepcje POS

Projektujemy materiały marketingowe do oznakowania salonów samochodowych wewnątrz i na zewnątrz, jak również materiały “on the car”, “around the car” oraz ich digitalowe rozszerzenia.

Tworzymy strategię komunikacji

Tworzymy strategię komunikacji opartą na celach naszych partnerów. Dbamy o jej integralność z systemem corporate identity marek oraz dopasowanie do charakterystyki rynków. Obsługujemy cały proces kreacji i logistykę wdrożenia do sieci dealerskich. Na bieżąco raportujemy postępy prac.

Pomogliśmy już wielu markom samochodowym

Pomogliśmy już ponad 100 NSC (National Sales Companies) i ponad 4000 dealerom zbudować spójny wizerunek ich salonów samochodowych oraz wdrożyć programy sprzedaży samochodów używanych. Nasze materiały i systemy POS dostarczamy do ponad 30 krajów.

Rekomendują nas

Klienci CSP - KIA

Dlaczego warto wybrać systemy oznakowania salonów marki CSP?

12 letnie doswiadczenie w tworzeniu systemow oznakowania
Mamy za sobą ponad dekadę doświadczenia w branży, więc wiemy, które rozwiązania są efektywne i przyniosą korzyści klientom. 
Nasze materiały POS są wytrzymałe, skuteczne i zapewniają pełną komunikację wizualną w salonie samochodowym.
najlepsze materialy i produkty
Utrzymujemy wysoką jakość przez cały czas trwania współpracy.
Posiadamy duże możliwości produkcyjne, magazynowe i dystrybucyjne. Nasze rozwiązania można łatwo skalować i dostosowywać do wielu rynków.
Gwarantujemy spójność komunikacji w każdym punkcie styku odbiorców z marką.
marka CSP automotive to partner exacto group
Jesteśmy stabilnym partnerem. Marka CSP jest własnością Exacto Group, podmiotu działającego na rynku usług automotive od 2010 roku.

Jak pracujemy
z naszymi Klientami

Zaczynamy od analizy potrzeb i obecnego stanu materiałów marketingowych w punktach sprzedaży. Wspólnie ustalamy odpowiednie produkty oraz rozwiązania POS w oparciu o cele, które mają spełnić oraz perspektywę czasu, w jakim chcemy je osiągnąć. Następnie dobieramy optymalne narzędzia do ich realizacji.

Nasza podstawowa zasada? To hypercare. Jesteśmy z Wami podczas całego procesu wdrożenia koncepcji. Dbamy o każdy etap realizacji, doradzamy i przedstawiamy gotowe rozwiązania. Przejmujemy na siebie zadania, które zwykle leżą po stronie managerów i działów marketingu. Oszczędzamy Wasz czas i zapewniamy elastyczną współpracę. Jesteśmy dla Was zawsze, kiedy tego potrzebujecie.