Home » Realizacja » Hyundai Promise

Hyundai Promise

CSP Automotive staje się ogólnoeuropejskim dostawcą materiałów POS dla Hyundai Promise


Pomimo trwającej pandemii bieżący rok jest pełen wyzwań, o czym świadczy decyzja podjęta przez Hyundai Motor Europe (HME) o wybraniu CSP Automotive jako dedykowanego dostawcy materiałów wspierających sprzedaż (POS) związanych ze sprzedażą samochodów używanych.

CSP Automotive - dostawcą materiałów POS dla Hyundai Promise

To prawdziwe wyróżnienie, które napawa nas dumą,

mówi Paweł Samczyk, General Manager at CSP Automotive.

CSP będzie miało okazję aktywnie uczestniczyć w procesie rebrendingu jednego z czołowych producentów samochodów

CSP Automotive - sprawdzone samochody używane Hyundai

Na początku bieżącego roku Hyundai uruchomił nowy program sprzedażowy dla używanych samochodów o nazwie „Hyundai Promise”.

Produkty podstawowe

W projektach HME CSP bierze odpowiedzialność za całościowy efekt wszystkich podejmowanych działań we współpracy z Hyundai Motor Europe. Podejście to gwarantuje ujednolicony standard we wszystkich punktach sprzedaży, powtarzalność produktu oraz całkowitą spójność działań. W celu usprawnienia procesu ponownych zamówień u dealerów uruchomiona została specjalna platforma Webshop, która będzie stanowić narzędzie dla dealerów, służące do składania zamówień produktów zatwierdzonych do produkcji w miejscach sprzedaży przez HME i oddziały krajowe.

Produkty podstawowe

Totem LED

Sprawdzone
samochody używane

CSP Automotive jest odpowiedzialny za całość programu rebrandingu, który rozpocznie się od zaprojektowania produktów dedykowanych dla programu Hyundai Promise, bazując na potrzebach konsumenta i szczegółowych wytycznych, a następnie rozpocznie ich produkcję, dystrybucję oraz prezentację w salonach sprzedażowych Hyundai na terenie Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Słowacji, Włoch oraz Zjednoczonego Królestwa.

CSP Automotive -
Exacto Holding Sp. z o.o.

Figurując pod nazwą handlową Exacto Holding Sp. z o.o., CSP Automotive jest obecnie jedną z czołowych spółek produkujących materiały marketingowe i POS dla branży motoryzacyjnej. W celu zapewnienia najwyższej jakości wszystkie materiały, zanim zostaną wyprodukowane, podlegają licznym testom skuteczności, aby zyskać pewność dotyczącą ich odporności na niekorzystne warunki pogodowe, niskie i wysokie temperatury oraz działanie promieni słonecznych. Według opinii naszych klientów na terenie całej Europy, produkty CSP Automotive cechuje wysoka wytrzymałość oraz doskonałe wykonanie, co wyróżnia je na tle innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Kolejnym istotnym aspektem jest czas realizacji zamówienia – obecnie standardowy proces tworzenia nowych i dostosowanych do potrzeb klientów produktów trwa bardzo długo. Zajmuje to zwykle od 9 do 18 miesięcy od momentu ich zaprojektowania do chwili ich produkcji. Wysoce efektywna współpraca z HME oraz Hyundai NSC umożliwia CSP produkcję, a następnie dostawę znacznej części swoich produktów w czasie krótszym niż 6 miesięcy, pomimo wielu trudności generowanych przez lockdown w związku z COVID-19. Dzięki zaawansowanym narzędziom oraz doskonałej organizacji pracy, czas produkcji i rozlokowania gotowych rozwiązań został skrócony do niezbędnego minimum, tym samym umożliwiając naszemu klientowi jak najszybsze wdrożenie nowego programu sprzedażowego samochodów używanych bazującego na dedykowanych materiałach POS.

Potrzebujesz spójnej koncepcji POS?
Skontakuj się z nami

Omówimy Twoje potrzeby związane z oznakowaniem salonów samochodowych. Pokażemy też, jak współpracujemy z markami i importerami samochodów nowych i używanych na rynku międzynarodowym.

W czym dziś możemy Ci pomóc?


    Umów konsultację