Home » Realizacja » Ford Używane

Ford Używane

Specjalizujemy się w produkcji rozwiązań wspierających sprzedaż pojazdów używanych

CSP Automotive specjalizuje się w produkcji rozwiązań wspierających sprzedaż pojazdów używanych.

Gromadzone przez ponad dekadę doświadczenia w branży automotive pozwoliły nam doskonale poznać potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu, oprócz tworzenia spersonalizowanych produktów, służymy również profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru skutecznych rozwiązań i dostosowaniem ich do lokalnie występujących norm i wymogów.CSP Automotive - Ford Używane

Rozwiązania wykorzystywane przez centrale producentów i dealerów w całej Europie

Wszystkie dedykowane produkty są tworzone w oparciu o przyjęte standardy odnoszące się do Corporate Identity, z uwzględnieniem założeń dotyczących wyglądu, koloru i formatu użytych grafik. Dzięki wysokiej jakości i wytrzymałości naszych produktów, materiały CSP Automotive są chętnie wykorzystywane przez centrale producentów i dealerów w całej Europie. Możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z Ford Polska w zakresie oznakowania programu sprzedaży pojazdów używanych. Jako dedykowany dostawca, zaopatrujemy dealerów tej marki w materiały POS wspomagające sprzedaż samochodów.

CSP Automotive - Ford Używane

Wieloletnia współpraca z Ford Polska

Jedną z ostatnich realizacji, którą przygotowaliśmy dla Ford Polska, było pełne oznakowanie na potrzeby programu FORD UŻYWANE. Oferowane w ramach tego programu auta są młodsze niż 8 lat, o przebiegu nie większym jak 150 000 km. Warto podkreślić, że dostępne w ofercie pojazdy posiadają pełną historię serwisową i są objęte gwarancją bez limitu kilometrów, a każdy samochód przed trafieniem do sprzedaży zostaje poddany kontroli technicznej w autoryzowanym serwisie Forda.

Ford Polska postanowił odświeżyć również drugą linię sprzedaży pojazdów ZADBANY UŻYWANY, dla której powstał pełen pakiet dedykowanych produktów.
W ramach kompleksowego wyposażenia salonów sprzedaży powstał set startowy, w którego skład wchodzą produkty oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego, przeznaczony szczególnie dla nowych dealerów, którzy przystąpili do programu sprzedaży pojazdów używanych.

W ostatnim roku do grona obsługiwanych przez nas punktów sprzedaży FORD UŻYWANE dołączyły MH MOTORS ze Stalowej Woli i NH MOTORS z Krakowa.

Maciej Rajewski,
Kierownik Programu Ford Używane

„Rzetelność, terminowość, uczciwość i zrozumienie potrzeb partnera w biznesie to kluczowe kwestie dla sukcesu jakiegokolwiek przedsięwzięcia. Polecam serdecznie i życzę każdemu takiego partnera w biznesie!”

Najwyższa
jakość

Najwyższa jakość rozwiązań jest dla nas kluczowym aspektem. Równie ważny jest jednak profesjonalizm i sprawnie przebiegająca współpraca z naszymi Partnerami. Dlatego cieszy nas uznanie ze strony naszych wieloletnich Klientów oraz fakt, że możemy uczestniczyć w procesie tworzenia nowej jakości dla FORD POLSKA. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Potrzebujesz spójnej koncepcji POS?
Skontakuj się z nami

Omówimy Twoje potrzeby związane z oznakowaniem salonów samochodowych. Pokażemy też, jak współpracujemy z markami i importerami samochodów nowych i używanych na rynku międzynarodowym.

W czym dziś możemy Ci pomóc?


    Umów konsultację