Home » Realizacja » BMW Premium Selection

BMW Premium Selection

CSP Automotive dostawcą materiałów POS dla BMW Group

Wybór CSP Automotive przez markę premium, jaką jest BMW, świadczy o naszej renomie i wysokiej jakości oferowanych produktów.

CSP Automotive dostarcza materiały wspierające sprzedaż dla BMW Group od wielu lat. Grupa BMW posiada dwa programy sprzedaży certyfikowanych aut używanych – BMW Premium Selection oraz MINI Used Car Next.

 

Ostatnia realizacja obejmowała przygotowanie 7500 spersonalizowanych produktów, zarówno dla programu BMW Premium Selection, jak i dla MINI Used Car Next oraz ich dostawę do 27 salonów sprzedaży.

BMW Premium selection

Pakiet materiałów dla BMW Premium Selection składał się z prezenterów cen, prezenterów ofert na szybę przednią, nakładkę na ramkę tablicy rejestracyjnej oraz tabliczkę modelową, ścianek reklamowych, naklejek wielokrotnego użytku, teczek reklamowych. Wszystkie materiały spełniają wysokie normy jakościowe oraz są przygotowane zgodnie z wytycznymi identyfikacji wizualnej marki BMW.

Pricer Finance + N-Box Finance

Osłony tablic rejestracyjnych

Zawieszka do kluczy / Teczka reklamowa

MINI Used Car Next

Dla oferty MINI Used Car Next dostarczyliśmy materiały takie jak: prezenter ceny, prezenter ofert na szybę przednią, nakładkę na ramkę tablicy rejestracyjnej oraz tabliczkę modelową. Nasze produkty idealnie współgrają z hasłem certyfikatu MINI – są bezkonkurencyjne.

To doceniają
nasi partnerzy

Nasze doświadczenie, zebrane na przestrzeni 11 lat obecności na rynku międzynarodowym, pozwala nam dostarczać coraz lepsze rozwiązania. Nasze usługi wykraczają poza standardową realizację i terminową dostawę zamówienia – służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru skutecznych rozwiązań i dostosowywaniem ich do lokalnie występujących norm i wymogów.

Dzięki naszym produktom, BMW Group uzyskała spójność wizerunkową oraz wysokiej jakości produkty dla certyfikowanych samochodów używanych marek BMW i MINI. Jest to szalenie ważne z punktu widzenia importera, by cała sieć sprzedaży posiadała jednolite standardy wizerunkowe, co wspiera pozycjonowanie marki premium i percepcję wartości samochodów.

Partnerstwo
na najwyższym poziomie

CSP Automotive to nie tylko materiały reklamowe dla motoryzacji, ale także kompleksowe wsparcie partnera na każdym etapie zamówienia. Nasi doradcy, dzięki swojej wiedzy
i doświadczeniu, przygotowują idealnie dopasowaną usługę do potrzeb partnera oraz miejsca sprzedaży.

W kolejnym etapie przygotowywane są wizualizacje produktów, zawierające kluczowe informacje oraz elementy marki partnera. Produkcja materiałów rozpoczyna się w momencie akceptacji projektu. Jakość procesu jest przez nas monitorowana od momentu produkcji, przez konfekcjonowanie, po dostarczenie materiałów do wybranych lokalizacji.

Dziękujemy marce BMW Group  za zaufanie i współpracę.

Życzymy BMW Group dalszych sukcesów.

Potrzebujesz spójnej koncepcji POS?
Skontakuj się z nami

Omówimy Twoje potrzeby związane z oznakowaniem salonów samochodowych. Pokażemy też, jak współpracujemy z markami i importerami samochodów nowych i używanych na rynku międzynarodowym.

W czym dziś możemy Ci pomóc?


    Umów konsultację