Home » Aktualności » CSP Automotive na targach Automechanika Dubai 2022

CSP Automotive na targach Automechanika Dubai 2022

20.10.2022 autor : Andrzej Wrona

Kilkuset wystawców z całego świata, najnowsze technologie, innowacyjne produkty, panele dyskusyjne i tłumy odwiedzających  – Automechanika Dubai to największe targi branży samochodów używanych na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-24 listopada. 

Podczas wydarzenia CSP Automotive zaprezentuje swoje rozwiązania koncepcji POS oraz nową odsłonę marki, która właśnie przeszła rebranding. Będziemy również rozmawiać o tym, jak transformacja cyfrowa zmienia sprzedaż samochodów w Internecie, prezentując najnowsze rozwiązania VC360 w ramach Grupy Exacto.

Automechanika Dubai to targi, które przyciągają firmy aktywnie działające na rzecz rozwoju branży samochodów używanych. Wśród wystawców znajdziemy marki proponujące nie tylko wysokiej jakości produkty czy technologie. Tym, co dodatkowo je łączy, jest spojrzenie w przyszłość, wyznaczanie nowych standardów i kreowanie trendów, które już wkrótce staną się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Szacuje się, że rynek związany ze sprzedażą aut używanych wzrośnie z z 390,10 mld USD w 2020 r. do 529,25 mld USD do 2028 r. Ten dynamiczny rozwój jest możliwy głównie dzięki wykorzystywaniu cyfrowych rozwiązań, ale także dzięki wymianie doświadczeń, nawiązywaniu nowych kontaktów i czerpania wzajemnych inspiracji z dokonań innych. Automechanika Dubai stwarza do tego świetną okazję, dlatego CSP Automotive pojawi się na tych prestiżowym tragach już po raz drugi.

“Podczas Automechanika Dubai zaprezentujemy CSP Automotive na nowo. Zależy nam na pokazaniu jakości i funkcjonalności produktów, podejścia do tworzenia kompleksowych koncepcji POS i rozwiązań, które łączą świat fizycznego salonu z rzeczywistością online. 

Chcemy też przekazać wartości, jakimi kieruje się CSP, naszą filozofię obsługi klienta i opieki nad nim w trybie hypercare. Obecnie działamy głównie na rynku europejskim, jednak naszym celem jest dotarcie do firm z innych państw świata, także Bliskiego Wschodu i Afryki.” 

mówi Paweł Samczyk, COO Exacto Group.

W 2021 roku targi Automechanika Dubai przyciągnęły ponad 20,5 tysiąca odwiedzających ze 129 krajów i 578 wystawców z 47 państw. Organizatorzy tegorocznej edycji przewidują, że wynik ten zostanie powtórzony.

Zapraszamy na nasze stoisko w strefie Innowacji, numer 31 w hali 4. Nasi eksperci umawiają również indywidualne konsultacje – prosimy o zgłoszenie przez formularz kontaktowy. 

Udział EXACTO HOLDING Sp. z o.o. w targach Automechanika Dubai 2022 jest zrealizowany w ramach projektu pt.: „Promocja EXACTO HOLDING Sp. z o.o. na rynkach Middle East” dofinansowany z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand.

Celem projektu jest promocja na rynku światowym polskiej marki produktowej CSP Automotive oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki. Wartość całkowita projektu: 400 900,00 zł | Wartość dofinansowania: 320 720,00 zł

 

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie!

Umów się na konsultacje i opowiedz nam więcej o swoich celach. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i pokażemy, jak współpracujemy z międzynarodowymi markami i importerami samochodów.

Umów konsultację