Home » Aktualności » Partnerstwo w biznesie

CSP Automotive partnerstwo w biznesie

Partnerstwo w biznesie

02.09.2022 autor : Andrzej Wrona

W trakcie rozmów biznesowych z naszymi potencjalnymi Klientami często pada pytanie: co wyróżnia marki Exacto Group – CSP Automotive i VC360. Zawsze stawiamy na jakość i dążymy do tego, aby realizacja powierzonych nam zadań była na jak najwyższym poziomie. Wyprzedzanie oczekiwań Partnerów, wsparcie, szerokie spojrzenie na problemy i szukanie ich rozwiązania, sprawna współpraca czy krótki czas implementacji.

Pracujemy nad tym, aby nasze firmy stały się liderami na światowym rynku. Jednak, oprócz doskonałej rangi usług, produktów i rozwiązań równie istotne dla nas jest partnerstwo w biznesie.

Najbardziej cieszy nas zaufanie jakim obdarzają nas nasi Partnerzy. Dążymy do tego, aby współpraca z naszą firmą nie ograniczała się jedynie do produktów czy terminowej realizacji. Ma być wartością dodaną dla naszych Klientów i przede wszystkim opiera się na zaufaniu.

Potwierdza to fakt skali i zasięgu realizacji Exacto Group. Obecnie CSP Automotive dostarcza swoje materiały do ponad 4000 dealerów w blisko 30 krajach, a innowacyjne rozwiązania VC360 zdobywają popularność na kolejnych rynkach.

Dlatego z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny będziemy wspierać kolarski event Kia Cycling. Pierwsza edycja wyścigu odbyła się w 2019 roku w Courmayeur, u stóp Mont Blanc.

 

 

W tegorocznym sportowym zmaganiu weźmie udział ok. 60 zawodników, którzy będą mieli do pokonania ponad 50 kilometrów malowniczymi górskimi trasami w północnej części Włoch. Impreza odbędzie się 18 września 2021 roku i wystartują w niej pracownicy Kia z różnych europejskich rynków.

CSP Automotive zmagania sportowe
Paweł Samczyk, General Manager CSP Automotive:
Cieszymy się, że ponownie możemy uczestniczyć i wspierać sportowe wydarzenie Kia, inicjatywę promującą zdrowy styl życia i przede wszystkim zasady fair play. Te wartości są nam bliskie dlatego jesteśmy dumni, że logotypy VC360 i CSP Automotive po raz drugi pojawią się na strojach kolarskich uczestników wyścigu Kia Cycling. To dla nas wielkie wyróżnienie.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie!

Umów się na konsultacje i opowiedz nam więcej o swoich celach. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i pokażemy, jak współpracujemy z międzynarodowymi markami i importerami samochodów.

Umów konsultację