Home » Aktualności » Poznaj nową odsłonę CSP Automotive

CSP Automotive nowa odsłona

Poznaj nową odsłonę CSP Automotive

10.09.2022 autor : Andrzej Wrona

Kreujemy marki motoryzacyjne, wyznaczamy standardy wizualne, pomagamy sprzedawać. Poznaj nową odsłonę CSP Automotive.

Na początku był produkt. Funkcjonalny, wykonany z dobrych materiałów, sprawdzony w każdych warunkach. Produkt, który pomaga sprzedawać, buduje wizerunek marki samochodowej i sprawia, że kupujemy auto w tym, a nie innym salonie.

Ale szybko okazało się, że świetnej jakości materiały POS to nie wszystko. Marketing wizualny powinien być bowiem częścią większej strategii, realizującej potrzeby i cele biznesowe klientów.

Dlatego dziś nie tylko dostarczamy produkt, ale kreujemy całe koncepcje POS. Zajmujemy się produkcją oraz wdrożeniem rozwiązań w skali lokalnej i międzynarodowej. Dzięki temu podejściu staliśmy się stabilnym partnerem dla wiodących marek motoryzacyjnych w Europie, które zaufały naszemu doświadczeniu. Czerpiąc ze współpracy z nimi, sprawnie odpowiadamy na nowe potrzeby rynku i digitalizację branży.

Na przestrzeni ostatnich lat wspieraliśmy wiele procesów rebrandingu dużych koncernów samochodowych. Teraz sami dołączamy do nurtu zmiany.

Dlaczego?

Aby jeszcze efektywniej realizować cele naszych klientów. Aby wyrazić to, jakie są nasze wartości i na czym nam zależy. Aby sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nami współczesny biznes.

Nowa odsłona CSP to odpowiedź na to, czego oczekuje od nas rynek. Uważnie wysłuchaliśmy się w głos naszych partnerów – to dzięki współpracy z nimi wypracowaliśmy nowe standardy w kreowaniu koncepcji wizualnej materiałów POS i weszliśmy na wyższy poziom obsługi – hypercare. W DNA naszej marki od zawsze znajdował się klient. Dzisiaj przyszedł czas, aby przekazać to za pośrednictwem nowego stylu komunikacji. Bo zmiana nie dotyczy tylko logo czy strony internetowej. Rebranding był nam potrzebny, aby wyrazić obecną skalę działalności CSP, kulturę naszej organizacji, nasze wartości, ale też zobrazować cele, jakie stawiamy sobie na najbliższe lata.

Paweł Samczyk, CEO CSP

Hypercare i obsługa “end to end”

Pomagamy wiodącym markom i dystrybutorom pojazdów realizować ich strategiczne cele biznesowe. Oferujemy unikatową w branży obsługę “end to end”. Wspieramy komunikację omnichannel i wzmacniamy wizerunek marki, dbamy o cały proces wdrożenia. Nasze działania możemy skalować na wiele rynków jednocześnie.

Tym, co wyróżnia CSP, jest unikatowa w branży, kompleksowa obsługa 360 stopni, obejmująca badanie potrzeb klienta i pełne doradztwo, stworzenie koncepcji, wybór i dystrybucję materiałów POS, a finalnie – raportowanie wykonanych działań.

Jesteśmy przedłużeniem działu marketingu marek i dealerów, i bierzemy na siebie cały ciężar wdrożenia nowej komunikacji wizualnej. Przychodzimy do klientów z gotowym, sprawdzonym rozwiązaniem, które ma za zadanie zmaksymalizować ich zyski. Z rozwiązaniem, które zadowoli zarówno decydentów, jak i korzystającego z niego sprzedawcę w salonie. A finalnie – przekona do zakupu klienta końcowego. Przy tym kierujemy się elastycznością, indywidualizując produkt zgodnie z CI marki.

Hypercare to słowo, które dobrze określa nasz styl obsługi. Otaczamy klienta opieką z każdej strony. Bazując na naszym doświadczeniu w branży, pomagamy markom samochodowym spełnić obietnicę, jaką złożyli swoim odbiorcom. Dbamy o to, aby salon wzbudzał zaufanie, sprzyjał podejmowaniu decyzji zakupowych, domykał ten proces. Bo zadaniem materiałów POS jest nie tylko przekazywanie informacji, ale też wywoływanie konkretnych emocji i kreowanie atmosfery. Dzięki temu dealerzy zwiększają swoją przewagę konkurencyjną, a co za tym idzie – generują wyższe zyski.

W tym kontekście ważnym elementem hypercare i obsługi nastawionej w 100% na potrzeby klientów, są dla nas nowe technologie. Posiadamy dedykowane sklepy e-commerce dla współpracujących z nami marek, za pośrednictwem których dealerzy mogą zamawiać potrzebne im materiały. Wprowadzamy nowoczesną platformę ułatwiającą komunikację z klientami, organizujemy webinary, tworzymy filmy na YouTube, budujemy centrum wsparcia.

Ta wielokanałowość dotarcia sprawia, że możemy być jeszcze bliżej dealerów i marek, odpowiadając na ich wymagania w bardzo szerokim zakresie. Te działania wpisują się też w nurt intensywnej digitalizacji, jaką przechodzi obecnie cała branża motoryzacyjna. Naszym zdaniem materiały POS są pomostem między światem online a fizyczną sprzedażą w salonie. Muszą być równie angażujące co prezentacja na platformie internetowej, która jest często pierwszym punktem styku kupującego z samochodem.

Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów w kreowaniu koncepcji wizualnej materiałów POS. Dostarczanie innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż i zapewniają spójność komunikacji marek samochodowych na szybko zmieniającym się rynku.

Zrównoważony rozwój

Chociaż w centrum zainteresowania CSP znajduje się klient, a uwaga skierowana jest na produkt, to fundamentem naszej działalności są ludzie tworzący tę firmę. Zmiana, którą wprowadzamy, jest wypadkową ich umiejętności, chęci do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Nowy wizerunek CSP obrazuje wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy.

W słowniku naszego zespołu nie ma pojęcia “problem”. Wyzwania, jakie przed nami stoją, to “sprawy do rozwiązania”. To podejście nastawione na aktywność, na działanie, na wychodzenie poza schematy i ciągłe doskonalenie się. Zawsze idziemy do przodu, ale nie zapominamy przy tym o współpracy, życzliwości czy zaufaniu. W tym tkwi sekret sukcesu CSP. Tak pracujemy na co dzień między sobą i tak pracujemy z naszymi partnerami.

Nowa odsłona CSP jest częścią szerszej strategii rozwoju firmy. Zmieniamy się, ponieważ chcemy jeszcze lepiej obsługiwać zarówno dotychczasowych, jak i nowych klientów. Obecnie jesteśmy liderem w Europie, teraz planujemy rozszerzenie zakresu działalności o kolejne rynki.

Obietnica CSP Automotive

Mój cel? To zmiana świata motoryzacji. Cieszę się, że w pewnym stopniu już udało nam się tego dokonać. Nasz rebranding otwiera kolejny etap w tych dążeniach. Jestem przekonany, że dzięki zespołowi CSP, przy współpracy z globalnymi markami, osiągniemy w tej kwestii naprawdę wiele.

 

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie!

Umów się na konsultacje i opowiedz nam więcej o swoich celach. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i pokażemy, jak współpracujemy z międzynarodowymi markami i importerami samochodów.

Umów konsultację